Kaubamärgid

Meist

Meist

Torri OÜ on 1993. aastal Tartus asutatud perefirma. Tegeleme  peamiselt voodipesu tootmise ja müümisega Uneäri nime all ja e-poes www.une.ee.

Meie kõige esimesed tooted olid riidest taskurätikud, millele lisandusid peagi tekikotid, voodilinad ja padjapüürid. Ettevõtte esimestel aastatel töötasid 4-5 õmblejat oma kodudes, kuid peagi koondusime ühte töökotta. Esimesed müügikohad olid üle Eesti populaarsed laadad ja turuplatsid, aga peagi jõudsid meie tooted ka erinevate kaupluste lettidele. Esimese Uneäri kaupluse avasime Raatuse tänaval, mis sai kiiresti tuntuks kogu Tartus – siis alustasime ka tekkide ja patjade edasimüügiga ning valikusse lisandusid erinevad kodutekstiilitooted (kardinad, laudlinad, jne). Järgmise kaupluse avasime Annelinna keskuses ja 2002. aastal kolisime oma vabrikusse Kõrvekülla, kus on meie töökoda ja ladu tänaselgi päeval. 1997. aastal laienesime ka Tallinna ning aastast 2013 on meie kauplus Mustamäel Mustika keskuses. 2011. aastast on Uneäri kauplus Tartus Lõunakeskuses.

Soovime klientidele pakkuda soodsa hinna ja hea kvaliteediga puuvillasest kangast voodipesu. Suudame hoida hinda mõistlikuna tänu sellele, et toodame voodipesu oma vabrikus. Lisaks on meil väga suur valik suurusi ja mustreid, et võimalikult paljud kliendid leiaksid just neile sobiva variandi. Aitame alati hea meelega ka eritellimustöödega.

Aastate jooksul on meie tooted jõudnud mitte ainult tuhandete inimeste kodudesse, vaid ka lasteaedadesse, hotellidesse, hooldekodudesse ja ka välismaale. Klientide tagasiside on alati olnud positiivne ja see annab meile vaid indu juurde!

 

Meie väärtused

EESTIS TOODETUD

Meie voodipesu on õmmeldud Tartu külje all Kõrvekülas asuvas õmblusvabrikus. Täna kohalikule tootmisele on võimalik meilt tellida ka erimõõtudes voodipesu - küsi rohkem infot ja esita tellimus kirjutades une@une.ee.

TERVISLIK

Meie voodipesu on 100% puuvillast, mis on tervislik, hingav ja hästi pestav materjal. Patjade ja tekkide valikus on esindatud naturaalsed hanesule- ja lambavillaga tooted.

PAINDLIK JA SÕBRALIK

Kirjuta meile kõigi oma küsimuste ja soovidega! Kui soovid erimõõdulist voodipesu või teistes suurustes padjapüüre, siis leiame alati Sulle sobiva toote. Saada oma erisoovid meile kirjutades e-posti aadressile une@une.ee.

Uneäri tegeleb 1993. aastast voodipesu õmblemise ja müügiga. Lisaks pakume suurt valikut erinevaid tekke ja patju nii suurtele kui väikestele.

EESTIS TOODETUD VOODIPESU. Meie voodipesu on õmmeldud Tartu külje all Kõrvekülas asuvas õmblusvabrikus. Täna kohalikule tootmisele on võimalik meilt tellida ka erimõõtudes voodipesu - küsi rohkem infot ja esita tellimus kirjutades une@une.ee.

TERVISLIK. Meie voodipesu on 100% puuvillast, mis on tervislik, hingav ja hästi pestav materjal. Patjade ja tekkide valikus on esindatud naturaalsed hanesule- ja lambavillaga tooted.

PAINDLIK JA SÕBRALIK.  Kirjuta meile kõigi oma küsimuste ja soovidega! Kui soovid erimõõdulist voodipesu või teistes suurustes padjapüüre, siis leiame alati Sulle sobiva toote. Saada oma erisoovid meile kirjutades e-posti aadressile une@une.ee.