Ühevärvilisest riidest voodilinad

Tootekood: Ühevärvilised voodilinad
Ühik: tk
Hind:
Al. 9,15 €

Parameetrid


* Värv:

* Voodilina suurus:

Kogus: - +

Valiku palju suuruseid ja värve

Ühevärvilisest riidest voodilinad

Voodilina on valmistatud 100% puuvillasest kangast. Puuvillane voodipesu on tervislik ja kvaliteetne valik - puuvillane riie on vastupidav tuhmumisele ja kulumisele, hästi pestav ja triigitav. 

Hooldus: masinpesu max 40-kraadise veega, triikimine max 200 kraadiga. Soovitame voodilina enne esimest kasutamist pesta ja alati koos sama värvi pesuga.

NB: voodilina suurust soovitame valida madratsi laius + paksus x2 + 10-15cm varu x2

Sarnased tooted

Valikus 5 suurust.

Tootekood: 4316 roheline leht vl
Al. 9,50 €

Valikus 5 suurust.

Tootekood: 14402 flamingo sinisel voodilina
Al. 9,50 €

Valikus 5 suurust.

Tootekood: 3619 punane Viker vl
Al. 9,50 €

Valikus 5 suurust.

Tootekood: 4403 pojengid burgundia vl
Al. 9,50 €

Valikus 5 suurust.

Tootekood: 4403 pojengid roheline vl
Al. 9,50 €

Uneäri tegeleb 1993. aastast voodipesu õmblemise ja müügiga. Lisaks pakume suurt valikut erinevaid tekke ja patju nii suurtele kui väikestele.

EESTIS TOODETUD VOODIPESU. Meie voodipesu on õmmeldud Tartu külje all Kõrvekülas asuvas õmblusvabrikus. Täna kohalikule tootmisele on võimalik meilt tellida ka erimõõtudes voodipesu - küsi rohkem infot ja esita tellimus kirjutades une@une.ee.

TERVISLIK. Meie voodipesu on 100% puuvillast, mis on tervislik, hingav ja hästi pestav materjal. Patjade ja tekkide valikus on esindatud naturaalsed hanesule- ja lambavillaga tooted.

PAINDLIK JA SÕBRALIK.  Kirjuta meile kõigi oma küsimuste ja soovidega! Kui soovid erimõõdulist voodipesu või teistes suurustes padjapüüre, siis leiame alati Sulle sobiva toote. Saada oma erisoovid meile kirjutades e-posti aadressile une@une.ee.