Kaubamärgid

Voodipesukomplekt roosa Daalia

Ühik: kompl
Hind:
Al. 37,50 €

Parameetrid


* Tekikoti ja voodilina suurus komplektis:

Kogus: - +

Tekikott, voodilina ja 2 padjapüüri.

Voodipesukomplekt roosa Daalia

Voodipesukomplektis on tekikott, voodilina ja 2 padjapüüri suuruses 50x60 cm.

Tekikoti ja voodilina suurust voodipesukomplektis on võimalik valida rippmenüüst.

100% puuvillasest kangast voodipesu on tervislik ja kvaliteetne valik. Puuvillane riie on vastupidav tuhmumisele ja kulumisele, hästi pestav ja triigitav. Hooldus: masinpesu max 40-kraadise veega, triikimine max 200 kraadiga. Soovitame toodet enne esimest kasutamist pesta ja alati koos sama värvi pesuga.

Leia voodipesukomplekti juurde ka sobiv tekk ja padi.

Veedame kolmandiku oma elust magades. Seepärast on väga oluline tunda end voodis mugavalt ja kaitstult. 100% puuvillane voodipesu on tervislik, kvaliteetne ja naha vastas meeldiv. Head unerutiinid ja mugav magamiskoht aitavad saavutada kvaliteetse une. Sinu voodis on lisaks õigele madratsile väga oluline ka materjalid, mis puudutavad vastu nahka. Puuvillase voodipesu eelis on looduslikkus – ei ärrita nahka ega tekita allergiaid, kui korralikult puhastada ja õhutada.

Sarnased tooted

Tekikott, voodilina ja 2 padjapüüri.

Tootekood: 4403 pojengid burgundia kompl
Al. 37,01 €

Tekikott, voodilina ja 2 padjapüüri.

Tootekood: 15502 punane Virmaline kompl
Al. 37,01 €

Tekikott, voodilina ja 2 padjapüüri.

Tootekood: 15778 pruun Kärg kompl
Al. 37,01 €

Tekikott, voodilina ja 2 padjapüüri.

Tootekood: 13911 sinine Siiruviiruline kompl
Al. 37,50 €

Tekikott, voodilina ja 2 padjapüüri.

Tootekood: 15768 beež kuubikud kompl
Al. 37,50 €

Uneäri tegeleb 1993. aastast voodipesu õmblemise ja müügiga. Lisaks pakume suurt valikut erinevaid tekke ja patju nii suurtele kui väikestele.

EESTIS TOODETUD VOODIPESU. Meie voodipesu on õmmeldud Tartu külje all Kõrvekülas asuvas õmblusvabrikus. Täna kohalikule tootmisele on võimalik meilt tellida ka erimõõtudes voodipesu - küsi rohkem infot ja esita tellimus kirjutades une@une.ee.

TERVISLIK. Meie voodipesu on 100% puuvillast, mis on tervislik, hingav ja hästi pestav materjal. Patjade ja tekkide valikus on esindatud naturaalsed hanesule- ja lambavillaga tooted.

PAINDLIK JA SÕBRALIK.  Kirjuta meile kõigi oma küsimuste ja soovidega! Kui soovid erimõõdulist voodipesu või teistes suurustes padjapüüre, siis leiame alati Sulle sobiva toote. Saada oma erisoovid meile kirjutades e-posti aadressile une@une.ee.