Kaubamärgid

Lambavillapadi

Ühik: tk
Hind:
Al. 15,96 €

Parameetrid


* Padja suurus:

Kogus: - +

Pealisriie: 100% puuvill

Täidis: 100% naturaalne lambavill

Valikus 3 suurust

Lambavillapadi

Naturaalne lambavillaga täidetud padi.

Vali sobiva suurusega padi rippmenüüst.

Lambavill on paigutatud padja sisse kihiti ja pealisriie on villaga läbi tepitud. Lambavillapadi toetab hästi pead ja on samal ajal pehme. Lambavilla hoiab hästi inimese kehatemperatuuri, mistõttu on temaga hea magada nii talvel kui suvel.

Hooldus : keemiline puhastus

* Muster võib erineda pildil nähtavast.

 

 

Kokku sobivad tooted

Pealisriie: Puuvill/polüester

Täidis: 100% polüesterkiud

Tootekood: polüestertekk
Al. 23,38 €

Pealisriie: 100% puuvill

Täidis: 100% lambavill

Valikus 5 suurust

Tootekood: Lambavilla tekk
Al. 41,48 €

100% lambavill

1- ja 2-kordsed

Tootekood: LF tekk
Al. 50,00 €

Uneäri tegeleb 1993. aastast voodipesu õmblemise ja müügiga. Lisaks pakume suurt valikut erinevaid tekke ja patju nii suurtele kui väikestele.

EESTIS TOODETUD VOODIPESU. Meie voodipesu on õmmeldud Tartu külje all Kõrvekülas asuvas õmblusvabrikus. Täna kohalikule tootmisele on võimalik meilt tellida ka erimõõtudes voodipesu - küsi rohkem infot ja esita tellimus kirjutades une@une.ee.

TERVISLIK. Meie voodipesu on 100% puuvillast, mis on tervislik, hingav ja hästi pestav materjal. Patjade ja tekkide valikus on esindatud naturaalsed hanesule- ja lambavillaga tooted.

PAINDLIK JA SÕBRALIK.  Kirjuta meile kõigi oma küsimuste ja soovidega! Kui soovid erimõõdulist voodipesu või teistes suurustes padjapüüre, siis leiame alati Sulle sobiva toote. Saada oma erisoovid meile kirjutades e-posti aadressile une@une.ee.