Kaubamärgid

Lambavillatekk

Ühik: tk
Hind:
Al. 41,48 €

Parameetrid


* Teki suurus:

Kogus: - +

Pealisriie: 100% puuvill

Täidis: 100% lambavill

Valikus 5 suurust

Lambavillatekk

Pehme ja soe lambavillatekk on hea valik!

Vali sobiv teki suurus rippmenüüst.

Kvaliteetne ja kaalult kerge lambavillatekk on täidetud 100% naturaalse lambavillaga ja kaetud 100% puuvillase riidega. Lambavill on paigutatud kihiti teki sisse ja pealisriidega läbi tepitud, mistõttu sisu ei vaju ära. Lambavillatekk hoiab hästi inimese kehatemperatuuri, mistõttu on temaga hea magada nii talvel kui suvel. Hooldus: keemiline puhastus

* Teki muster võib erineda pildil nähtavast.

Kokku sobivad tooted

Pealisriie: 100% puuvill

Täidis: 100% naturaalne lambavill

Valikus 3 suurust

Tootekood: Lambavilla padi
Al. 15,96 €

Täidis: 30% udusulge, 70% purustatud sulge

Valikus 3 suurust

Tootekood: Sulepadi, 30% udusulge
Al. 18,30 €

Täidis: 85% udusulge, 15% purustatud sulge

Valikus 5 suurust

Tootekood: Sulepadi, 85% udusulge
Al. 13,50 €

Uneäri tegeleb 1993. aastast voodipesu õmblemise ja müügiga. Lisaks pakume suurt valikut erinevaid tekke ja patju nii suurtele kui väikestele.

EESTIS TOODETUD VOODIPESU. Meie voodipesu on õmmeldud Tartu külje all Kõrvekülas asuvas õmblusvabrikus. Täna kohalikule tootmisele on võimalik meilt tellida ka erimõõtudes voodipesu - küsi rohkem infot ja esita tellimus kirjutades une@une.ee.

TERVISLIK. Meie voodipesu on 100% puuvillast, mis on tervislik, hingav ja hästi pestav materjal. Patjade ja tekkide valikus on esindatud naturaalsed hanesule- ja lambavillaga tooted.

PAINDLIK JA SÕBRALIK.  Kirjuta meile kõigi oma küsimuste ja soovidega! Kui soovid erimõõdulist voodipesu või teistes suurustes padjapüüre, siis leiame alati Sulle sobiva toote. Saada oma erisoovid meile kirjutades e-posti aadressile une@une.ee.