Veekindel kummiga voodilina (valge)

Tootekood: Veekindel kummiga voodilina
Ühik: tk
Hind:
Al. 19,00 €
* Kummiga voodilina suurus:

Kogus: - +

Valikus 2 suurust.

Valge frotee.

Veekindel kummiga voodilina

Veekindel voodilina on valmistatud 100% puuvillasest kangast. Puuvillane voodipesu on tervislik ja kvaliteetne valik - puuvillane riie on vastupidav kulumisele, hästi pestav ja triigitav. Voodilina äärtes on kummid, mille abil on mugav lina madratsi ümber kinnitada ja see püsib paigal. Veekindel voodilina kaitseb madratsit määrdumise eest.

Hooldus: masinpesu max 40-kraadise veega.

NB: Kummiga voodilina suurus vali täpselt madratsi suuruse järgi.

Sarnased tooted

Valikus 5 suurust.

Tootekood: 14277 Lilla roosikimp vl
Al. 9,20 €

Valikus 5 suurust.

Tootekood: 14065 lapitekimuster sinine vl
Al. 9,20 €

Valikus 5 suurust.

Tootekood: 14065 lapitekimuster roheline vl
Al. 9,20 €

Valikus 5 suurust.

Tootekood: 14201 magnoolia hall vl
Al. 9,20 €

Valikus 5 suurust.

Tootekood: 14201 magnoolia meresinine vl
Al. 9,20 €

Uneäri tegeleb 1993. aastast voodipesu õmblemise ja müügiga. Lisaks pakume suurt valikut erinevaid tekke ja patju nii suurtele kui väikestele.

EESTIS TOODETUD VOODIPESU. Meie voodipesu on õmmeldud Tartu külje all Kõrvekülas asuvas õmblusvabrikus. Täna kohalikule tootmisele on võimalik meilt tellida ka erimõõtudes voodipesu - küsi rohkem infot ja esita tellimus kirjutades une@hot.ee.

TERVISLIK. Meie voodipesu on 100% puuvillast, mis on tervislik, hingav ja hästi pestav materjal. Patjade ja tekkide valikus on esindatud naturaalsed hanesule- ja lambavillaga tooted.

PAINDLIK JA SÕBRALIK.  Kirjuta meile kõigi oma küsimuste ja soovidega! Kui soovid erimõõdulist voodipesu või teistes suurustes padjapüüre, siis leiame alati Sulle sobiva toote. Saada oma erisoovid meile kirjutades e-posti aadressile une@hot.ee.